Hünerli Adam » Blog Archive » IKEA Mutfak

IKEA Mutfak

26 - 02 - 2009
ikea_mutfak_sonra.jpg Hunerliadam IKEA mutfak montajlarınızı özenle yapar. Elbette bir mutfak için gerekli olan elektrik ve sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı karşılamayı atlamadan.

.

ikea_mutfak_render IKEA mutfak bölümü, yanınızda götürdügünüz mutfak ölçülerinizle, sizin yönlendirmelerinizle  uygun tasarımı sizinle beraber yaparlar. Tasarıma karar verdiğinizde onların malzeme listesini çıkartıp, kontrollerini yapmasını beklersiniz. Sonra da elinize seçtiğiniz dolap kapağı kulplarını alır ve kasada aldığınız mutfağın ödemesini yaparsınız.

İster kendiniz ürün teslim alma bölümünden ürünü teslim alır, isterseniz hünerliadamdan taşımasını ister, isterseniz de IKEA nın adresinize gonderilmesini istersiniz.

ikea_mutfak_once Ama önerimiz bu aşamadan sonra  Hunerliadam çağırırmanızdır. Çünkü  siz işteyken ya da salonunuzda kahvenizi yudumlarken, hunerliadam eski mutfağınızı söker. Yenisi için gerekli elektrik ve tesisat düzenlemelerini yapar ve yeni mutfagınızın  montajına başlar.

Akşamına ya da resimdeki kadar buyuk bir mutfaksa son eklentileri ertesi gun tamamlanmak uzere bırakılmıs haliyle, yeni mutfağınızda  yemek yiyebilirsiniz.Yorumlar 2 “IKEA Mutfak”

 1. Cemre says:

  yapmış olduğunuz iş ilginç ve başarılı oncelikle bunun için tebrik ederim fakat sitenizde bir sürü Türkçe kullanım hatası ve yazım yanlışı bulunmakta.
  Keşke sitenizi bir de Türkçe bakımında onarıma tabi tutsaydınız…

 2. dogu says:

  Cemre,
  Yorumun için teşekkur ederim. Farkettiğim Türkçe hatalarını tekrar inceledikçe düzeltiyorum. Yakaladıklarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  Tekrar teşekkurler.
  Doğu

Yorum Yapın