Hünerli Adam » Referanslar

3D Boru Hattı Tasarımı

12 - 06 - 2009
uf1.jpg Turkiyenin en büyük, Avrupanın 5. buyuk ultra filitrelenmiş deiyonize su üretim tesisinin verilmiş speclere ve PNID diagramlarına gore bina inşaat aşamasındayken borulama çözümlerini Solidworks kullanarak çözmüş ve malzeme listeli 3D imalat resimlerini çıkartmıştır.

Projede taban alanı 1000 m2 olan 3 katlı bir su fabrikasının bina içi 4.3 km ve bina dışı 1.7 km borulama çizimleri ve tüm ekipman çizimleri beraber yapılmıştır.

Solidworks ‘u routing, welding, photoworks modulleriyle beraber kulllanarak. Yaptığınız tasarımların realistik imageları dahil, mekanik çizimlerini hazırlayabilir.

Sigorta Panosu içi

31 - 05 - 2009
sigorta_panosu06.jpg Hunerliadam yaptığı işlerin uzmanı olmasa da, teknik alt yapı ve görgüyle yaptığı işlerde fark yaratır.

Tüm ev aydınlatmalarını  ayırdığı sigorta panosunda, önemli olanın geliştirilmeye açık, hata çözmeye olanak sağlayan bağlantı çözümleri olduğunu bilir. N-otomat büyüklüklerini kaçaklarda doğru sigortaların atmasını sağlayacak şekilde düzenler.

Hand Made Sistre

31 - 05 - 2009
handmade_sistre.jpg Parkeleriniz 30 yıldır sistrelenmiyor, artık araları açılmış ve hareket ediyorlar. Sistreci çağırdınız, size parkelerinizle ilgili önerisi laminat kaplayalım abla bunlar olmaz.

Eğer sizde hunerliadam kadar ağaç seviyorsanız, ayağınızın altında plastik yerine ahşabınızın kalmasını tercih ediyorsanız. Yapmanız gereken parkelerin ara boşluklarının doldurma işlemini yaptıktan sonra kayışlı zımpara makinasıyla sistrenizi yaptırmanız olacaktır. Çıkan sonuç puruzsuz ve cam gibi olmayacak ama hem zamnında kesilmiş bu ağaçları kurtaracak hem de doğal ahşap zemininiz sizi rahat ettirmeye devam edecektir.

gomme_dus_teknesi.jpg Duş teknesi banyonun önemli bir parçasıdır. Seramik üstü yerleştirilen duş tekleri, tesisat kolaylığı ve ustasına çok kısa surede montaj sağlaması yuzunden tercih edilmektedir.

Ancak bu tip duş tekleri altında kalan alan çok iyi silikonlansa da banyonunuzda gorunmeyen bile olsa rutubetli, küflenmeye uygun bir yer oluşturur.  Bu yuzden banyonuzu yaptırırken hunerliadam çağırırsanız hem duş teknenizin sorunsuz tesisatını sizin için çözer, hemde banyonunuzun temizliği için dert edinmenizi engeller.

Devamını Oku →

IKEA Ayakkabılık

31 - 05 - 2009
ikea_montaj_34.jpg Hunerliadam yaptığı montajlarda doğru ekipman ve malzeme kullandığından, raflar ve askılar 2 yıl sonra bile yapıldığı günkü gibi dururlar.