Hünerli Adam » Kablolama ve Kablo Kanalı Çözümleri

Aluminyum Kablo Kanalı

31 - 03 - 2009

kablo_kanali05_1.jpg Yeni aldığınız mobilyanızın aydınlatma kabloları mobilyanızın güzel görüntüsünü tamamlayacak şekilde yapılabilr miydi?

Bambu Kablo Kanalı

23 - 02 - 2009

priz_ekleme02_1Banyoda aynanın yanında priziniz ve ışıklandırma anahtarınız olsun ama kullandığınız doğal malzemelerin üstünde kablolarınız dolaşmasın istiyorsunuz. Hünerliadam’ı bulursanız bambulardan size estetik bir çözüm sunabilir.

Restorana Kablo Kanalı

22 - 02 - 2009

kablo_kanala03_1

Restoranınızda yapmış olduğunuz müzik sisteminin kablolarını ortadan kaldırsak. Bir örümceğin yemeğin içine atlayışını izlemek kadar heyecan verici olmaz mı?

kablo_kanala02_1 Herkezin laptopuna ihtiyaci oldugu uzun toplantilarda prizlerin eksikligi nekadar fazla zaman kaybetmenize yol aciyor farkinda misiniz? Peki ofis bakim islerinizi ustlenmis departmaniniz hunerliadam dan haberdar olsa, bu tur zaman kayiplari yaratan eksikleri tamamlamasi daha kolay olmaz miydi?

Toplantilarinizi herkeze kablolu internet baglantisi saglayan ve herkeze yetecek kadar prizi estetigi bozmadan karisilik yaratmadan bulunduran kablo kanali cozumlerri size yada is yerinize ozel olarak tasarlanip kullaniminiza hazir hale getirilir.

Profesyoneliginizi  her yerde gosterin, calisaniziza ya da size prezantasyon yapmaya gelmis misafirinize sundugunuz profesyonel ortam onlari da yapmaz mi?

kablo_kanala01_1

Ofisinizde yerde durup ayağınıza dolanan acaba printer hangisine bağlıydı, tarayıcınızı takacak prizim yok yerine; ihtiyacınız kadar priz, telefon, ADSL prizini üstüne yerleştirebildiğiniz ve yerden gelen kabloları şık görünüşlü bir omurganın içinden geçtiği bir düzeni istemez misiniz?