Hünerli Adam » Boya Badana

Çiçekli Banyo Tavanı

23 - 03 - 2009
banyo_tavani_cicekli.jpg Bir evin daha banyo tavanı yerler ve duvar kadar temiz ve guzel hale geldi. Umarım sizin de banyonuz Hunerliadama ihtiyac duymadan bu kadar çiçek görünür.

Devamını Oku →

Alçıpan Duvar

23 - 02 - 2009

alcipan_duvar1_1Ev içinde bir bölme yapmak, bir duvar yapmanın en ucuz ve kolay yoludur Alçıpan. İçindeki tüm ayrıntıları doldurdurulmuş straforla 5 cm kalınlığında olanı bile ses yalıtımında tuğla duvar kadar iyi olabilir. Eğer sizde evinizde yeni bir oda yapmak isterseniz, bildiğiniz gibi duvarı, saten alçısını ve boyasını hatta daha önemlisi üzerindeki prizlerle elektriğini hunerliadam yapıyor.

Saten Alçı

23 - 02 - 2009

saten_alci1_1Hunerliadam 1. Sınıf saten alçı uzmanı değildir. Ama hakkıyla duvar boyayabilmenin temel taşının altındaki yüzeyi iyileştirmek olduğunu bilir. Ayrıca  alçı sıva yapabilmek hem tesisat işlerini hem elektrik işlerini tam bitirebilmek için gereklidir.

Duvar Kağıdı Tamiratı

23 - 02 - 2009

duvar_kagidi1Etrafında dolaşılan, sandalyelerin arkalarının sürttüğü duvar kağıdınızı hunerliadamın yapabileceği gibi özenle desenlerini kaybetmeyecek şekilde yaptırmak yerine tamamını değiştirme zahmetine mi gireceksiniz?

Yatak Odası Boyama

23 - 02 - 2009

duvar_boya2_1 Yatak odanızın boyası eskimiş acaba akşama geldiğinizde odanızı sadece boyası yenilenmiş haliyle görebilir misiniz? Hunerliadamla evet.