Hünerli Adam » Sıhhi Tesisat
gomme_dus_teknesi.jpg Duş teknesi banyonun önemli bir parçasıdır. Seramik üstü yerleştirilen duş tekleri, tesisat kolaylığı ve ustasına çok kısa surede montaj sağlaması yuzunden tercih edilmektedir.

Ancak bu tip duş tekleri altında kalan alan çok iyi silikonlansa da banyonunuzda gorunmeyen bile olsa rutubetli, küflenmeye uygun bir yer oluşturur.  Bu yuzden banyonuzu yaptırırken hunerliadam çağırırsanız hem duş teknenizin sorunsuz tesisatını sizin için çözer, hemde banyonunuzun temizliği için dert edinmenizi engeller.

Devamını Oku →

Banyo Silikonlama

20 - 04 - 2009
banyo_silikonlama.jpg Hunerliadam banyo küvetinizle seramik bağlantılarını,  su geçirmez hale getirir.

Devamını Oku →

Musluk Montajları

22 - 02 - 2009

musluk_montaji2_1Hünerliadam isteklerinize ve kesenize uygun muslukları sizin için piyasadan temin edip montajını doğru şekilde yapar.

Banyo lavabo gideri

22 - 02 - 2009

banyo_lavabo_gideri1_1İnşaat aşamasında hunerliadam tarafından detayları düşünülmüş bir banyo gideri aslında oldukça estetik bir parçadır. Keşke uygun bir yerde olabilseydi de havlu asacağı olarak kullanabilseydiniz.

Mutfak Lavabo Gideri

22 - 02 - 2009
lavabo1 Lavabo giderleri evde en cok problem çıkaran yerdir. Sebebidekolay yapilan ucuz malzemeli bir is oldugundan yapimi sirasinda mimarlarin ya da muteahitlerin pek ilgisi cekmez, muhendislerimiz de sihhi tesisatci usta esliginde kolayca uyutulurlar ya da zaten uyutulmayi secerler, bu durumda usta?! insafında en kolay  çözümle geçiştirilen iştir.

Halbuki doğru malzeme kullanımı ve kolay değil doğru çözümlerle sorunsuz giderler elbetteki yapılır.

Ustaların en sevdiği esnek gırtlak hortumlu bağlantılar her nekadar isi kolaylastiriyor gorunsede uzun vadede cikartigi isler yuzunden hem sıhhi (sağlıklı) isimli montajlara tamamen aykırıdır hem de bir suru is yapilmasina sebeb olarak zaman ve para kaybidir.

Bir miktar ugrasla  uygun çaplı PVC borulamalarla yillarca hic soru cikartmayacak cozumler sunulabilir.