Hünerli Adam » SİGORTA PANOLARI

Sigorta Panosu içi

31 - 05 - 2009
sigorta_panosu06.jpg Hunerliadam yaptığı işlerin uzmanı olmasa da, teknik alt yapı ve görgüyle yaptığı işlerde fark yaratır.

Tüm ev aydınlatmalarını  ayırdığı sigorta panosunda, önemli olanın geliştirilmeye açık, hata çözmeye olanak sağlayan bağlantı çözümleri olduğunu bilir. N-otomat büyüklüklerini kaçaklarda doğru sigortaların atmasını sağlayacak şekilde düzenler.

sigorta_panosu03_1Ofis binanızda her katınızın aydınlatmasını bir şalterle açıp kapıyor olmanız, zaman israfından ve hatadan arındılmış sistemlerinizde, sadece çalışanlarınıza ezberlettiğiniz ve duvarlara astığınız kalite anlayışınızın gerçekte olabileceğini hatta uygulayabileceğinizi göstermez mi?

Sigorta Panosu İçi

23 - 02 - 2009

sigorta_panosu02Kabloların renklerle kodlandığı, klemenslerle, bağlandığı, bir sonraki elektrikçinizin bir öncekine ‘’ne yapmış bu ya’’ demediği bir sigorta panonuz olsa revizyonlarınızı daha kolay yapıp hataları daha rahat çözebilseniz sizin yararınıza olmaz mıydı?

Sigorta Panosu Yenileme

23 - 02 - 2009

sigorta_panosu01İş yerinizdeki sigortaların neye ait olduğunu bilip, tum sigortaları indirdiğinizde dahi elektrik olan bir priziniz kalması işlerinizi kolaylaştırmaz mıydı?