Hünerli Adam » Elektrik

Sigorta Panosu içi

31 - 05 - 2009
sigorta_panosu06.jpg Hunerliadam yaptığı işlerin uzmanı olmasa da, teknik alt yapı ve görgüyle yaptığı işlerde fark yaratır.

Tüm ev aydınlatmalarını  ayırdığı sigorta panosunda, önemli olanın geliştirilmeye açık, hata çözmeye olanak sağlayan bağlantı çözümleri olduğunu bilir. N-otomat büyüklüklerini kaçaklarda doğru sigortaların atmasını sağlayacak şekilde düzenler.

Aluminyum Kablo Kanalı

31 - 03 - 2009

kablo_kanali05_1.jpg Yeni aldığınız mobilyanızın aydınlatma kabloları mobilyanızın güzel görüntüsünü tamamlayacak şekilde yapılabilr miydi?

Avize Montaj

26 - 02 - 2009

avize_montaj_09.jpgEvinizin girişini aydınlatırken sizden uzun boyluları tartışma çıkarmadan belirleyen bir mastarınız olsa  daha bir derdiyok olmaz mıydınız?

Tavan Fanı Montajı

24 - 02 - 2009

avize_montaj_08.jpg Yatağınızın üzerinde siz uyurken de dönecek bir tavan fanının doğru montaj yapulması, gördüğünüz güzel bir rüyanın kabus’a dönüşmesini engellemez mi?

sigorta_panosu03_1Ofis binanızda her katınızın aydınlatmasını bir şalterle açıp kapıyor olmanız, zaman israfından ve hatadan arındılmış sistemlerinizde, sadece çalışanlarınıza ezberlettiğiniz ve duvarlara astığınız kalite anlayışınızın gerçekte olabileceğini hatta uygulayabileceğinizi göstermez mi?