HAKKIMIZDA

hunerliadamHünerliadam farklı uzmanlıklar gerektiren çok çeşitli tamir, bakım ve tamirat işleri yapabilen kişidir.  Evinizdeki, iş yerinizdeki bütün bakım, tamirat ve tadilat işlerinizi yapar; aynı anda hem tesisatçınız, hem marangozunuz, hem elektrikçiniz, hem bilgisayarcınız, hem boyacınız, hem tamirciniz, hem de danışmanınızdır.

Hünerliadam ilk olarak 2007 Ocak ayında, faaliyete başladı. Handyman servisinin ülkelerinde yaygın olması ve bu servise alışık olmalarından dolayı, hedef müşteri kitlesi ilk zamanlarda İstanbul’da yaşayan Avrupalı, Avustralyalı ve Kuzey Amerikalılararı seçti. Handyman konseptini bilen bir müşteri  portföyü hünerliadama hem çalışma kurallarını oluşturmasında  hem de adil ve şeffaf ücretlendirme sistemini geliştirmesinde yardımcı oldu.

Yapılan işleri, iş için gerekli uzmanlık miktarı ve kullanılan malzemeleri baz alarak hesaplamakta; müşterisini ödenen ücretin kalem kalem nelere ödediği konusunda bilgilendirerek fiyatlandırma konusundaki karmaşayı çözerken, tek adam her iş sloganına uygun olarak, işlerinde temel prensiple müşterinin yapılan işler için mesai harcamasını engelleyen bir kalite anlayışı seçti.

  • E-posta ile iletişimi ile çıkabilecek yanlış anlaşmaları ve defalarca, dakikalarca süren gereksiz telefon görüşmelerinden kurtulur.
  • Ekipmanını ve malzemesini yapacağı işin aynası olarak görüp, uzun ömürlü, profesyonel, çevre dostu ürünlerden seçerek maliyet ve zaman kaybını azaltır .
  • İşin nasıl yapılacağı ve hızı konusuna odaklanmak yerine işin nasıl bitmesi gerektiğine odaklanarak, müşterilerine bitmiş ürünler teslim eder.
  • Fiyatlandırmaları işin mahalline, müşteri profiline göre yapmak yerine işin bilimsel tanımına uygun olarak alınan yol ve harcanan kuvvetle orantılar.
  • Kurduğu müşteri ve iş takip sistemiyle yaptığı işleri ve müşteriyi takip eder.